Тази есен Звездата ще е рокзвезда!
По гроздобер, сред вълшебните есенни пейзажи на Сакар, ще се лее рок и вино и чашите, и душите ще се пълнят с благодат!
Есен на Звездата: гроздобер е – да се лее рок: винен фест Южен Сакар 4х4 иде с обещание за два дни на чиста радост от живота, сакарски вина, неустоима храна и разбиваща музика!
Започваме в петък, 1 септември, в 20:00 с кипващо кръвта DJ парти, обилно полято с винени коктейли и гарнирано с вкусни парти хапки, разбира се приготвени от чисти местни продукти, за да ни дадат сили да танцуваме поне до среднощ и да посрещнем следващия фестивален ден пълни с енергия!
На 2 септември по обяд се потапяме в тайните и традициите на гроздобера в Сакар, а надвечер започва същинското избухване: на сцената излизат две рокбанди, чиито имена ще споделим съвсем скоро, а на не по-малко важната кулинарна сцена се вихрят майстори готвачи, за да ни омаят с поредната доза изумителни сакарски деликатеси. Срещаме се, разбира се, и с главните ВИНОвници за цялата тази благодат – сакарските винари и техните истории.
Пикантни детайли за програмата ще ви споделяме както винаги на малки порции в страницата ни във Фейсбук Wine of Sakar.